.אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

בניית אתרים מקצועיים – מאיפה מתחילים?

  • מיתוג
  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתר
  • חקר שוק
  • הבנת צרכים

כל אחד שפונה לבנות אתר לעסק שלו רוצה שהאתר יראה מקצועי, שהאתר יניב עוד עבודה וכך יגדיל את ההכנסות לעסק שלו. אם פעם אתר עסקי היה בעיקר כדי לשמש ככרטיס ביקור לעסק שלך, היום בניית אתרים מקצועיים זה כבר ממש רחוק מזה. נכון שגם היום הם משמשים ככרטיס ביקור אך המטרות של אתר עסקי הרבה יותר מורכבות מכתובת העסק, טלפון ליצירת קשר וקצת אודות החברה.

בניית אתרים מקצועיים זה מלאכה חשובה בעלת שלבים רבים הכרחיים שעליך לבחון ולעשות כדי שהאתר באמת יביא לך עוד תנועה וכך להגדיל את ההכנסות לעסק שלך. מה את או אתה צריכים לעשות כדי שיהיה לכם אתר מקצועי לעסק שלכם?

למה חשוב כל כך היום יותר מתמיד לבנות אתר מקצועי?

היום התחרות נמצאת בעיקר באינטרנט, כולם מחפשים כמעט הכל באינטרנט ולכן אתם רוצים שגם לכם יהיה אתר מקצועי לעסק שלכם. בניית אתרים מקצועיים מאפשרת לכם להיות חשופים יותר בפני לקוחות פוטנציאליים, מאפשרת לכם לעדכן, לפרסם ולשווק את עצמכם בפלטפורמות נוספות כמו הרשתות החברתיות, להביא לתנועה לעסק שלכם וכך ליצר הכנסה גדולה יותר.

איך להתחיל ומה לעשות?

כדי שגם לכם יהיה אתר מקצועי אתם צריכים לערוך חקר שוק תחילה, אתם צריכים להבין למי אתם פונים, מי הוא קהל היעד שלכם ולמקד אותו כמה שרק ניתן. התשובה כמו: "לכולם יכולים להשתמש במוצרים שלי" היא אחלה תשובה אך היא מנותקת מיקוד שאנחנו מחפשים. השתדלו למקד כמה שיותר את קהל היעד שלכם: נשים, גברים, יחידים, זוגות, הורים טריים, חיילים משוחררים, בעלי עסקים או פרטיים וכן הלאה.

תחקרו על המתחרים שלכם כדי שיהיה לכם כמה שיותר כוח מולם. אתם רוצים להיות שונים וייחודיים, אתם רוצים להדגיש את החוזקות שלכם וגם למצוא פתרון שהמתחרים שלכם לא נותנים ללקוחותיהם. אם למשל מתחרה שלכם פונה לאוכלוסייה מסוימת אתם יכולים להציע את השירותים שלכם דווקא לאוכלוסייה אחרת שלא מקבלת מענה. למשל אם העסק שלכם פועל בצפון וישנו מענה באזור גוש דן למוצרים שלכם, הזמינו את מי שנמצא בסביבתכם, הדגישו את השירותים שלכם הניתנים בצפון.

בניית אתרים מקצועיים היא המקצוענות שלנו, אנחנו צוות חריף מאוד מתמחים בבנייה ועיצוב אתרים מקצועיים לעסקים. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

×

היי!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח ב WhatsApp

× איך אני יכול לעזור לך?