אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

בניית אתרים

בניית אתרים – אתר האינטרנט של העסק הוא הפנים, החזות וכל מה שמייצג אתכם מול הקהל שלכם. כמובן שיכול להיות לכם דף עסקי ברשת חברתית כזו או אחרת, ערוץ יוטיוב או אפילו עמוד מושקע באתר אינדקסים מושקע של אנשי מקצוע בתחום שלכם אולם כל זה לא משתווה לאתר החברה שלכם.

אתר האינטרנט של החברה שלכם הוא התשתית המרכזית של העסק שלכם וגם הגולשים שלכם יודעים את זה. הם יכנסו לאתר לקרוא אודות החברה, אודות המוצרים והשירותים שלה ואף יקראו תכנים נוספים בחברה כדי לראות אם אפשר לסמוך עליכם וללמוד אודות הגישה שלכם. בניית אתרים מעולם לא הייתה חשובה יותר לעסקים כמו היום ונדמה שכל עסק חדש שרוצה להתחיל להתקדם בסולם התחרות בתחום שלו צריך לדאוג לאתר אינטרנט מקצועי בראש ובראשונה.

בניית אתרים לעסקים

ישנם סוגים רבים של אתרי אינטרנט, החל מקטלוגים וגלריות, דרך פורטלים ומגזינים, מקומונים, אתרי משחקים למיניהם, אתרי חנויות אלקטרונית וכמובן אתרי תדמית לעסקים. בניית אתרים לעסקים הוא שירות שצריך להתחיל באפיון העסק, קהל היעד שלו והצרכים שלו. לאחר מכן יש לשלב את כל זה עם הפרסום הדיגיטלי ולראות היכן כדאי להשקיע את כספי הפרסום של החברה וכיצד צריך לצקת את כל המידע הזה לידי אסטרטגיה נכונה לעבודה עם אתר החברה.

חלק מהשאלות שיעלו לקראת בניית האתר הן: באיזו פלטפורמה לבנות את האתר? באילו צבעים כדאי לעצב את האתר? לאן אנו רוצים להוביל את הגולשים מהרגע שהם נכנסים לאתר? כיצד ייראו תפריטי הניווט באתר? אילו עמודים ראשיים נשים בתפריט הראשי באתר? ועוד.

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס תהיה האופציה המומלצת ביותר לבניית האתר שלכם ככל הנראה. מערכת וורדפרס הינה המערכת הפופולרית ביותר בעולם בזכות יתרונותיה הרבים והיא מאפשרת לנו שליטה מלאה על כל מה שקורה באתר. באמצעות מערכת זו תוכלו להשתמש בתבנית שתהווה את הבסיס העיצובי של האתר או כאמור לעשות שימוש בתוסף האלמנטור המאפשר לבונה האתר לבנות אותו כמו פאזל: בשיטת Drag&Drop כלומר משיכה והוזזה של אלמנטים על המסך. ניתן לבנות כל עמוד בנפרד או לייצר תבנית קבועה לסוג מסוים של עמודים בכדי לא לבצע עבודות כפולות.

גרסת הפרימיום של התוסף היא MUST והיא כוללת עשרות רבות של אלמנטים שניתן להשתמש בהם לבניית אתר מקצועי ואיכותי לעסק. כל מה שיישאר זה לצקת תוכן לאתר בצורה מסודרת.

לוורדפרס יש יתרונות נוספים והמערכת מאפשרת לנו להתקין גם תוספים שונים לשדרוג האתר ולוח בקרה.

התוספים הללו יכולים לסייע הן לחוויית המשתמש של הגולש, הן לצרכי מעקב ושיפור ביצועים והן לצרכי SEO, מציאת לינקים שבורים, אופטימיזציה של תמונות, בניית גלריות, יצירת טפסים ופופ אפים ועוד.

בניית אתרים רספונסיביים

מחקרים נחשבים מראים לנו כי למעלה מחצי מהגולשים באינטרנט עושים זאת באמצעות הסמארטפון, עוד כמה אחוזים עושים זאת מהטאבלט ורק היתר (40 ומשהו אחוזים) עושים זאת באמצעות הדסקטופ. מה שהנתונים הללו אומרים זה שאם האתר שלכם, שבגרסתו הרגילה נבנה עבור מחשבים, לא יהיה מותאם רספונסיבית לגלישה במסכים שונים (סמארטפונים, טאבלטים ואחרים) אתם מפסידים פוטנציאלית לפחות חצי מהגולשים שלכם.

כלומר חצי מהגולשים שייכנסו לאתר שלכם יעזבו אותו מידית כיוון שיראו שהטקסט נחתך, האתר לא מותאם לגלישה במובייל, הם יעלו את אחוז הנטישה באחת, יפחיתו את ממוצע זמן השהייה באתר וגם הקידום של האתר בגוגל יפגע. במילים אחרות בניית אתרים רספונסיביים היום היא בגדר חובה ולכן כאשר אתם באים לבנות אתר מקצועי לעסק שלכם ודאו עם חברת בניית האתרים שהאתר יהיה מותאם לגלישה במובייל.

 

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
קידום אתרים מקצועי
קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי – בעלי עסקים רבים מקלים ראש בקידום העסק שלהם במנועי החיפוש, למרות שהמגמה בעליה וישנם יותר ויותר בעלי עסקים שפונים לקידום אתרים

קידום אתרים בצפון
קידום אתרים בצפון

קידום אתרים בצפון – העולם הטכנולוגי מאפשר לנו לפעול מכל מקום, גם בבניית אתרים אתם יכולים לפנות לכל בונה אתרים בארץ ואפילו בעולם, התכתבויות במיילים,

פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק: יתרונות וחסרונות

פייסבוק נחשבת לרשת החברתית הגדולה והמובילה בישראל ובכל העולם. מיליוני ישראלים מבלים בפייסבוק מידי יום, לכן חשוב לנצל את המדיה לצורך פרסום ושיווק העסק שלכם.