.אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

בניית אתר אינטרנט תדמיתי

  • מיתוג
  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתר
  • חקר שוק
  • הבנת צרכים

קידום אתרים אורגני וקידום אתרים בכלל הוא עולם ומלואו, הוא מבוסס בעיקר על הצהרותיו של גוגל בכל הנושא, היום כל מי שיש לו אתר חייב לקדם אותו כדי שהאתר שלו יהיה אפקטיבי באמת. אז איך כל זה קשור באופן ישיר לבניית אתר אינטרנט תדמיתי?

אתר תדמיתי הוא אתר שנועד לתת מידע על העסק ולהוות ככרטיס ביקור עבור בעלי עסקים מתחומים שונים. באופן עקרוני, לא משנה אם אתה בעל עסק וותיק עם 20 חנויות פעילות ברחבי הארץ ו מאות עובדים או אם אתה עסק צעיר בחיתוליו שאתה העובד היחיד ואולי יש לך עוד 3 או 4 עובדים בכפוף אליך. בניית אתר אינטרנט תדמיתי הוא אתר הכרחי לכל עסק.

איך להתחיל נכון?

  • בחירת דומיין – אם אתם רוצים להיות קליטים, רוצים שיהיה קל לזכור אתכם ולא פחות חשוב שיהיה קל למצוא אתכם במנועי החיפוש, בחרו בדומיין קל. למה הכוונה, התאימו את השם של הדומיין לשם העסק או למה שאתם עושים בעסק. בחירה נכונה וקלה של שם הדומיין בהתאמה לשם המותג שלכם אתם מרוויחים פעמיים. אל תחפפו ותשקיעו מחשבה בדומיין קליט וקצר שמציין את המותג שלכם.
  • סיומות או לא להיות – רוצים לפנות לקהל הישראלי, השתמשו בסיומת .co.il אם אתם עובדים גם מול גורמים בחו"ל תבחרו ב .com בחירת הסיומות מקלה מאוד על הגולשים שלכם והלקוחות הקיימים והפוטנציאליים למצוא אתכם ברשת. אם הם לא ימצאו אתכם בקלות הם יעברו עוד יותר בקלות לאתר הבא, לעסק הבא ואתם תישארו מאחור. לרוב ישראלים לא יחשבו בסיומות המשויכות למדינות זרות כמו .uk שבאנגליה או .fi שבפינלנד, בתכל'ס כי אין לנו קשר ישיר איתם אלא אם כן מחפשים נקודתית שירותים מאותן המדינות.
  • URL – אחד המקומות שבהם גוגל מחפש מידע על אתרים אינטרנטיים הוא ב URL. אתם תעשו לעצמכם טובה ענקית אם תשתמשו ב URL-לים קצרים כך לגוגל יהיה קל יותר לסרוק אותם.

תראו, בניית אתר בכלל ובניית אתר תדמיתי בפרט דורש הרבה ידע, ניסיון ודיוק. אם אתם רוצים לבנות אתר תדמיתי איכותי אל תחפפו, אנחנו כאן בשבילכם. צרו אתנו קשר ואנחנו חזור אליכם בהקדם.

×

היי!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח ב WhatsApp

× איך אני יכול לעזור לך?