.אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

למה כדאי להשתמש בחברה לפיתוח האתר שלנו?

  • מיתוג
  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתר
  • חקר שוק
  • הבנת צרכים

פיתוח אתרי אינטרנט מקצועי הוא חלק חשוב בשיווק, במיתוג ובפרסום של כל עסק כיום. ההתקדמות של המדיה הדיגיטלית והנגישות לאינטרנט מכל טלפון ומכל מקום מעצימים את החשיבות שלעסק יהיה אתר באינטרנט שבאמצעותו הוא יוכל להרחיב את מעגל הלקוחות, להגדיל את כמות המכירות בעסק ולהעניק לעסק עוד יתרונות רבים. הבעיה היא שרבים מבעלי העסקים שאינם מבינים בעולם השיווק הדיגיטלי ורוצים לדרוך במגרש זה לראשונה, מחפשים לחסוך בכל דבר אפשרי כולל בבניית האתר שלהם. דבר אשר גורם להם לעבוד מול אנשי מקצוע פחות מקצועיים ומנוסים ולאתר שלהם לא לספק את הסחורה ואחר כך לבוא בטענות לבונה האתר.

מה הציפיות שלכם מאתר האינטרנט שלכם?

ראשית חשבו על הציפיות שלכם מאתר האינטרנט שלכם. אם אתם רוצים אתר אינטרנט פשוט, מבלי להשקיע בו בפרסום אלא יותר כמעין כרטיס ביקור דיגיטלי שתוכלו להגיד "שיש לכם אתר" או שתוכלו לשלוח את הקישור לאנשים המתעניינים בעסק שלכם – אז אתר מוזל בהחלט יכול להספיק לכם. אם אתם רוצים אתר אינטרנט שתוכלו לקדם אותו לאחר מכן בגוגל, להביא אליו תנועת גולשים רבה ולהשתמש בו כתשתית מרכזית לקידום ופיתוח העסק וההכנסות שלכם אז כמובן שתצטרכו אתר שנראה טוב יותר, בעל חוויית משתמש ברמה גבוהה, אתר המוכן לצרכי הקידום האורגני ועוד. 

החשיבות של עבודה מול חברת בניית אתרים מקצועי:

חברות בניית אתרים יש הרבה. חלקן מקצועיות יותר, חלקן פחות. חלקן כוללות עובד אחד וחלקן צוות שלם של אנשי מקצוע שכל אחד אחראי על אספקט אחר (עיצוב, תכנות, תוכן, שיווק ועוד). עבודה מול חברת בניית אתרים תהיה בדרך כלל טובה יותר מאשר עבודה מול בונה אתרים פרילנסר או מתכנת שמדי פעם בונה גם אתרים ללקוחות לפרנסתו. יש כמה סיבות לכך:

  • חברת פיתוח אתרים שוחה בחומר. היא מנוסה ועוסקת במשרה מלאה בבניית אתרים לעצמה וללקוחותיה. היא יודעת לבצע את העבודה במהירות, מכירה את התוספים שצריך להתקין, את הדברים שצריך לסדר, את התבניות המומלצות ועוד. 
  • חברה תהיה בעלת כוח אדם שיוכל לעבוד על כמה פרויקטים במקביל כך שגם אם אתם לא הראשונים ברשימה להשלמת הפרויקט תוכלו ליהנות משירות מהיר וקבלת תמיכה במקביל.
  • התאמות לקידום האורגני – חברת בניית אתרים מנוסה כבר מבצעת התאמות של האתר משלבי ההקמה שלו לצרכי קידום אורגני. כך תוכלו לחסוך בעלויות נוספות לחברת הקידום לצרכי עבודה זו או במילים אחרות לתת לחברת הקידום את האפשרות להתחיל לעבוד על הקידום מהחודש הראשון ולא להתעסק עם ניקוי שורשים לאתר.
×

היי!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח ב WhatsApp

× איך אני יכול לעזור לך?