אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים – אחת העבודות המאתגרות ביותר על בניית אתר היא בניית העיצוב שלו. ראשית יש צורך לתכנן היטב כיצד אנו רוצים שהאתר יראה, איזה מסלול יעשו הגולשים באתר שלנו וכמובן להתחדש בטרנדים עיצובים חדשניים המתאימים לרוח התקופה. בונה אתרים מקצועי ומנוסה המשתף פעולה עם מעצב גרפי מקצועי באותה החברה יכולים לספק לכם עיצוב אתרים מרשים, מקצועי ואיכותי שיעשה את העבודה. עם זאת, הדרך לשם ארוכה ולא אורכת רבע שעה של מחשבה אלא תכנון מקדים פרטני ומתקדם.

עיצוב אתרי אינטרנט – מאפיינים וטיפים חשובים להתייחס אליהם:

  • אפיון העסק, שירותיו והחזון שלו – הצבעים הבולטים באתר שלנו יכולים להשפיע על התחושות והרגשות של הגולשים. מכיוון שהם חלק חשוב ומרכזי האתר שלנו יראה ואיך אנו ממתגים את העסק שלנו – חשוב לוודא שהצבעים גם תואמים את לוגו העסק והצבעים המרכזיים בעסק שסביבם אנו רוצים למתג אותו וגם מספקים את התחושות והרגשות שאנו רוצים שיספקו.
  • שימו דגש על הפרטים הקטנים ביותר – אל תנסו להעלים פגמים בעיצוב מתוך מחשבה שאולי הגולש לא ישים לב. בדקו כיצד אפשר לתקן ולסדר.
  • חשבו על מבנה האתר – בנו חלוקה אסתטית של האתר מבחינת תפריטים, אלמנטים בתוך עמוד הבית והעמודים הפנימיים וכו'.
  • לוגו – שלבו את הלוגו של האתר בחלק העליון שלו. החלק העליון הוא נדלן שיווקי חשוב מאוד ולכן הימנעו מהצגה גדולה מדי של הלוגו אך גם לא קטנה מדי שהלקוח יצטרך לאמץ את העיניים כדי להסתכל עליו. למידע נוסף קראו גם על: עיצוב לוגו לעסק.
  • חוויית משתמש – קחו בחשבון את חווית השימוש באתר שלכם, את חווית הגלישה בו. דאגו לניווט נוח ויעיל באתר, לצבעי רקע נוחים ונעימים, לא מסנוורים או זוהרים מדי אבל גם לא לגלישה משעממת ומרדימה. דאגו לשלב אלמנטים דינמיים ולשבור את הצבע לעתים. נצלו בחכמה שטח לבן ודאגו להוסיף מספר אפשרויות ליצירת קשר עם בית העסק בכל עמוד שבו הגולש נמצא באתר.

 

מאמרים נוספים:

עיצוב אתרים לעסקים – מה נחשב לעיצוב נכון?

רבים טוענים כי עיצוב אתרים לעסקים הוא פשוט עיצוב שצריך להיות מרשים מבחינה וויזואלית. ובכן רושם ראשוני חשוב מאוד ויש לכם רק כמה שניות להשיג אותו, אולם ניתן להשיג רושם ראשוני גם עם תצוגה וויזואלית סטנדרטית המתאימה לרוח התקופה. השתדלו להימנע מתצוגה עמוסה של פרטים או פרסומות, ערבוב של הרבה צבעים באותו מסך שבו צופה הגולש ודאגו לשמור על אסתטיות, מינימליזם וייחודיות.

עיצוב אתרים בוורדפרס באמצעות אלמנטור:

אלמנטור הוא תוסף וורדפרס פופולרי בעזרתו ניתן לערוך ולשלוט באלמנטים השונים בכל עמוד בקלות וביעילות. באמצעות התוסף החיים של בוני ומעצבי אתרים הרבה יותר קלים ובעת עיצוב אתרים בוורדפרס נעשה השימוש באלמנטור גם לצורך שליטה ברקעים של העמודים והאלמנטים, בחירת פונטים, מרווחים בין האלמנטים, דגשים ומסגרות ועוד מסנני עריכה רבים ושונים שניתן לשלוט בהם ומשפיעים על עיצוב האתר וחווית המשתמש בו.

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
קידום אתרים מקצועי
קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי – בעלי עסקים רבים מקלים ראש בקידום העסק שלהם במנועי החיפוש, למרות שהמגמה בעליה וישנם יותר ויותר בעלי עסקים שפונים לקידום אתרים

קידום אתרים בצפון
קידום אתרים בצפון

קידום אתרים בצפון – העולם הטכנולוגי מאפשר לנו לפעול מכל מקום, גם בבניית אתרים אתם יכולים לפנות לכל בונה אתרים בארץ ואפילו בעולם, התכתבויות במיילים,

פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק: יתרונות וחסרונות

פייסבוק נחשבת לרשת החברתית הגדולה והמובילה בישראל ובכל העולם. מיליוני ישראלים מבלים בפייסבוק מידי יום, לכן חשוב לנצל את המדיה לצורך פרסום ושיווק העסק שלכם.

×

היי!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח ב WhatsApp

× איך אני יכול לעזור לך?