.אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

עיצוב ובניית אתרים לעסקים

  • מיתוג
  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתר
  • חקר שוק
  • הבנת צרכים

היום ישנה מגמה שבנית אתרים כל אחד יכול לעשות. זה לא שקר, כן. היום הפלטפורמות לבניית אתרים פתוחה לכולם וישנן לא מעט שהן גם בחינם. אז כמובן שכל אחד שיש לו זמן פנוי וראש יצירתי (או לפחות חושב כך) יכול לבנות אתר מאפס. אבל השאלה המתבקשת, האם עיצוב ובניית אתרים לעסקים באמת כדאי לתת לחובבנים?

בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה חדה בקרב אנשים שמנסים לבנות את האתר העסקי שלהם בעצמם, הם יושבים על זה בשעות הערב המאוחרות, אחרי שעות ארוכות בעבודה, הם כבר עייפים אבל הם בכוח מנסים לבנות אתר לעסק שלהם ויותר גרוע בעבור אחרים תצורת תשלום מזערי. ללא כל ניסיון וללא כל ידע מקצועי עיצוב ובניית אתרים לעסקים יסתיים רע ברוב המקרים.

למה דווקא עסקים צריכים לפנות ל עיצוב ובניית אתרים מקצועיים?

היום לבנות אתר זה לא רק לשים כמה תמונות יפות, לכתוב כמה שורות מי אתם ומה אתם עושים, להציג מספר טלפון וסגרנו את הסיפור. היום אתר זה הכרטיס הביקור שלכם, זה המקום שכולם יבדקו מי אתם ויחפרו לכם בתוך האתר כדי לדעת אם אתם באמת טובים או שזה סתם רק נראה טוב? היום אנשים, דבר ראשון לפני שהם סוגרים עסקה לשירות מסוים או קנייה של מוצר מסוים הם בודקים וחוקרים באינטרנט ממי הם קונים. למידע נוסף ראו גם: עיצוב לוגו לעסק.

עיצוב ובניית אתרים איכותיים

כבר אמרנו שכולם היום מחפשים באינטרנט, אתם רוצים שאתכם יראו ראשונים או לפחות בין הראשונים ב Google. כל אחד לפני שהוא קונה מוצר או שירות רוצה לעשות השוואת מחירים לבדוק את המוצר ואם הוא הטוב ביותר עבורו ולכן המטרה בעיצוב ובניית אתר לעסק שלכם היא לשים אתכם בכותרות או במילים אחרות בעמודים הראשונים של מנועי החיפוש כך אתם תהיו חלק מאותם עסקים שהלקוח הפוטנציאלי יעשה השוואה מולו וכך להגדיל את הסיכויים שיבחר בכם.

למה לבחור בנו?

צוות חריף מאוד לא מתפשר על איכות! אנחנו יוצרים עיצוב ובניית אתרים לעסקים שרוצים להצליח. הצוות שלנו משקיע בעיצוב יצירתי וחצוף שיעיף לכם את הפוני ויריץ את האתר שלכם במהירות שיא, כי אצלנו אין בערך יש בדיוק.

 

למידע נוסף, ראו גם: בניית אתרי וורדפרס לעסקים

×

היי!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח ב WhatsApp

× איך אני יכול לעזור לך?