אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

פיתוח אתרים

בעולם בו האינטרנט הוא כלי התקשורת המוביל ואתר אינטרנט מקצועי לעסק בשילוב אסטרטגיית פרסום נכונה יכולים להוביל קהל רב לעסק שלכם, הבנייה של האתר היא בגדר אומנות מקצועית שכל פרט קטן חשוב בה. משום כך פיתוח אתרים הוא עבודה לחברת בניית אתרים מקצועית ואם אתם בעלי עסקים שמבינים כי כדי להשיג תוצאות אמיתיות עם האתר שלכם תצטרכו לבנות את האתר בצורה נכונה, עם חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר ועם כל ההתאמות הנדרשות לקידום האורגני במנועי החיפוש אז אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. בינתיים עד שנציגנו יחזרו אליכם תוכלו לקרוא כאן למטה מספר טיפים חשובים לפיתוח אתר מקצועי לעסק שלכם.

פיתוח אתרי אינטרנט – טיפים חשובים:

  • האתר שלכם הוא התשתית שיווק המרכזית שלכם באינטרנט, המקום אליו הגולשים יכנסו כדי להכיר את העסק שלכם, ללמוד אודות החברה, בעליה, עובדיה, לקוחותיה וייבנו יחסי אמון אתכם לראשונה. סביר להניח שהעמוד אליו יכנס הגולש באתר שלכם הוא גם הרושם הראשוני שהגולש יקבל עליכם בעת ההיכרות הראשונית שלו עם המותג שלכם. חשוב לבנות אתר מקצועי שכל עמוד בו הוא חשוב וצריך להיבנות בצורה נוחה ונעימה לגלישה, לשתף תוכן בעל ערך לגולשים ולהניע אותם לפעולה הבאה שאנו רוצים שיבצעו.
  • הוסיפו מספר אפשרויות ליצירת קשר באתר. מלבד העובדה שזה יגדיל את אחוזי ההמרה שבין גולשים ללידים/לקוחות הרי שכאשר הגולשים רואים שיש מספר דרכים ליצור קשר עם העסק הם מבינים שיש אבא ואימא ואל מי לפנות וסומכים יותר על עסק כזה.
  • התאימו את האתר רספונסיבית – דאגו שהאתר יהיה מותאם לגלישה במובייל, בטאבלט ובמחשב כאחד. זה דורשת מבונה האתר שלכם לבצע התאמת מבחינת העיצוב ומבנה האתר אולם זה חשוב מאוד לביצוע כבר מהימים הראשונים של האתר כדי לא לאבד את הגולשים הפוטנציאליים הללו.
  • התאימו את האתר לקידום אורגני כבר מהימים הראשונים של האתר כדי לחסוך זמן ועלויות לאחר מכן ועבודה כפולה של חברת הקידום רק מכיוון שבונה האתרים שלכם התעצל לבצע הכנות מוקדמות עם הבנייה של האתר.

פיתוחים אתרים בוורדפרס:

פיתוח אתרים בוורדפרס תהיה ככל הנראה האופציה הטובה ביותר עבורכם לפיתוח אתר מקצועי משלכם. וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח. זה מאפשר לבונה האתרים לשלוט בכל האספקטים השונים באתר, החל מהטקסט, רקעים, אלמנטים, מרווחים שונים ועוד. ניתן לערוך, להסיר ולהוסיף אלמנטים וגם לערוך את קוד המקור של האתר. ניתן להשתמש בתבנית מוכנה ולבסס עליה את העיצוב של האתר או להשתמש בתוסף האלמנטור כדי לעצב את האתר מאפס אבל במהירות (עבור בוני אתרים מיומנים יותר).

שימו דגש על חוויית משתמש ברמה גבוהה:

פיתוח אתרים מקצועי מתבסס בעיקר על חוויית משתמש ברמה גבוהה. זה משפיע גם על אחוזי ההמרה באתר וגם על הדירוג האורגני של האתר בגוגל (הוא לפחות מהווה פרמטר חשוב בהליך הקידום האורגני בגוגל). חווית המשתמש כוללת פרטים כמו מהירות הטעינה והגלישה באתר, ניווט נוח ויעיל, אפשרויות הנגשה לבעלי מוגבלויות, אפשרויות ליצירת קשר, תוכן איכותי ובעל ערך, עיצוב נוח ונעים לגלישה, התאמה רספונסיבית של האתר ועוד עשרות פרטים שיש לדאוג להם אולם יעשו את העבודה ברמת שביעות הרצון של הגולשים שלכם בסופו של דבר.

למידע נוסף קראו גם: האם עדיף לעצב אתר בוורדפרס?

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
קידום אתרים מקצועי
קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי – בעלי עסקים רבים מקלים ראש בקידום העסק שלהם במנועי החיפוש, למרות שהמגמה בעליה וישנם יותר ויותר בעלי עסקים שפונים לקידום אתרים

קידום אתרים בצפון
קידום אתרים בצפון

קידום אתרים בצפון – העולם הטכנולוגי מאפשר לנו לפעול מכל מקום, גם בבניית אתרים אתם יכולים לפנות לכל בונה אתרים בארץ ואפילו בעולם, התכתבויות במיילים,

פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק: יתרונות וחסרונות

פייסבוק נחשבת לרשת החברתית הגדולה והמובילה בישראל ובכל העולם. מיליוני ישראלים מבלים בפייסבוק מידי יום, לכן חשוב לנצל את המדיה לצורך פרסום ושיווק העסק שלכם.