.אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

פיתוח אתרי אינטרנט

  • מיתוג
  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתר
  • חקר שוק
  • הבנת צרכים

למה חשוב להשקיע בפיתוח אתרי אינטרנט ואיך עושים את זה?

יצירת אתר אינטרנט הוא תהליך המשלב מספר לא קטן של פעולות שיש לשים לב בכל שלב לפרטים הכוללים באותו השלב. בשתי מילים לכל התהליך הזה הן פיתוח אתרים. ברוב המקרים כאשר אתם פונים למלאכה, אתם פונים לחברה ובה יש מספר אנשי מקצוע שמרכיבים כל אחד בתחומו את האתר שלכם.

מה הם השלבים העיקריים בפיתוח אתרי אינטרנט?

הגדרת האתר וחקר שוק

צריך להבין בראש ובראשונה על מה האתר, האם הוא נותן שירותים, האם הוא אתר חנות המציע מוצרים למכירה? האם זה אתר מידע המפנה לאתרי חנות וכדומה. מי קהל היעד של האתר? האם הם הורים, נשים, רווקים, חיילים, אנשים הגרים באזור מסוים או סטודנטים? אתם צריכים לדעת בדיוק למי האתר פונה, במחשבה לקהל היעד העיקרי והתמקדות בו, אם יגיע לאתר שלכם לקוח מזדמן שאינו 'מקוטלג' בקהל היעד, מעולה, אך עליכם למצוא את הגרעין העיקרי. מה אתם רוצים שיופיע באתר? האם הוא כולל חנות או לא? האם אתם מציגים מוצרים או רק מעניקים מידע? הגדרת האתר בצורה ממוקדת ומדויקת מקצרת משמעותית את זמן פיתוח אתרי אינטרנט ומאפשרת לבצע את התהליך בצורה יעילה יותר.

עיצוב

האתר שלכם משמש בדיוק כמו שחלון ראווה בחנות בגדים משמש את החנות, לגרום לאנשים להיכנס לתוכה ולקנות את המוצרים שהם מוכרים. כך גם העיצוב גורם לאנשים שנתקלו באתרכם להיכנס לתוכו. חשוב להשקיע בעיצוב מדויק ומושך שיביא את הגולשים להיכנס לאתר שלכם ולא למתחרים שלכם. תחשבו על זה כמו בראיון למקום עבודה שאתם ממש מעוניינים להצליח בראיון ולהתקבל למקום העבודה, אתם רוצים ליצור רושם ראשוני מעולה ומשם לצלוח את הריאיון.

תוכן

אתם צריכים להשקיע בכתיבת תוכן לאתר שלכם, להעניק ערך לאתרכם בעזרת תוכן עדכני ואיכותי. אתם צריכים שהתוכן יהיה תואם להגדות האתר אתם הגדרתם לפני כן ויהיה מבוסס על חקר מילות מפתח בתחום של העסק שלכם. כך תקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש.

פיתוח

מפתחי אתרים אחראיים לנצח על התזמורת, הם בונים מערכת תפעולית המתאימה לכל השלבים שציינו לפני כן ומשלבים את העיצוב והתוכן בצורה האופטימלית להצלחת האתר. אתר בעל תבנית נכונה, שיש לו מבנה אחיד וידידותי למשתמש.

×

היי!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח ב WhatsApp

× איך אני יכול לעזור לך?