.אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

קידום אתרים בצפון

  • מיתוג
  • עיצוב לוגו
  • עיצוב אתר
  • חקר שוק
  • הבנת צרכים

העולם הטכנולוגי מאפשר לנו לפעול מכל מקום, גם בבניית אתרים אתם יכולים לפנות לכל בונה אתרים בארץ ואפילו בעולם, התכתבויות במיילים, שיחות וואטסאפ או זום והכל מאוד מהיר מאז שהאינטרנט נכנס לחיינו ובכל זאת ישנם שיעדיפו בשירותים מסוימים בקרבת מקום, שיוכלו לפנות לאדם שהם עובדים מולו ולהרגיש בטוח יותר. איפה תמצאו קידום אתרים בצפון?

בעסקים מסוימים אנחנו חייבים את נותן השירות בקרבתנו, משלוחים למשל אנחנו נבחר בחברת שילוח בסביבתנו כי הם יהיו מהירים יותר וזולים יותר, ישנם בעלי שירותים שהקרבה אליהם היא מטעמי נוחות, הם זמינים לנו יותר וקל לנו יותר לפנות אליהם. כך גם כאן בקידום אתרים, חלק מהאנשים לא צריכים את הנגישות למקדם האתרים שלו והוא מסתפק בשליחת נתונים במייל, בשיחות טלפוניות והודעות וואטסאפ, אך ישנם שמעדיפים לראות עם מי הם בקשר פנים מול פנים.

למה קידום אתרים בצפון?

ישנם בעלי עסקים רבים שמריצים את העסק שלהם באזור הצפון, המשרדים שם, הם גרים שם או אלף ואחת סיבות. אם גם אתם בעלי עסק בצפון ואתם רוצים לקדם את העסק שלכם באינטרנט, אתם רוצים מישהו קרוב שתוכלו לדבר איתו ולפנות אליו בחופשיות עם כל בקשה, שאלה או בעיה שצצה באתר.

למה קרוב זה טוב?

עלויות של קידום אתרים לא זולות, הן אכן משתנות מאתר לאתר, מדרישות לקוח ולקוח אבל זו הוצאה שיש לקחת במחשבה תחילה. בפגישה ראשונה מומלץ לשבת יחד על הדברים כדי להבין מה אתם רוצים להשיג בקידום האתר שלכם, לעשות תיאום ציפיות גלוי ומפורט, מקדם האתר שלכם צריך להכיר ולהבין בדיוק מה העסק שלכם, מה הנקודות החזקות ומה הנקודות החלשות בו, איך להפוך נקודות חולשה לנקודות יתרון וכן הלאה. את הפגישה הראשונה מומלץ ביותר לעשות פנים מול פנים, לתחושת הביטחון שלכם ושל המקדם.

אם גם אתם מחפשים חברה לקידום אתרים בצפון, אתם מוזמנים לצור אתנו קשר כבר עכשיו ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי. הצוות שלנו מורכב מאנשים חריפים אש וכל אחד מהם מקצועי בתחומו, כך שיחד אנחנו מספקים לכם את המוצר הכי חריף בשוק.

ראו גם: מחקר שוק לפני עיצוב ובניית אתר

×

היי!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח ב WhatsApp

× איך אני יכול לעזור לך?